login bakaláři

    login bakaláři

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Naše úspěchy

Dnes, 14.5. 2024 hostila ZŠ Hrochův Týnec atlety z okolních základních škol při jarním kole již tradiční „Hrošiády“. Závodu se zúčastnilo celkem 8 „základek“: ZŠ Hrochův Týnec, Moravany, Luže, Proseč, Dašice, Chroustovice a 2 školy ze Skutče. Závodníci bojovali ve sprintu, hodu do dálky, skoku z místa a s rozběhem a ve štafetě. Týmy byly ve věkové kategorii: 1. – 3. třída, 4.-5. třída, 6. -7. třída a 8. -9. třída, vždy 2 hoši a 2 děvčata. V nádherném slunečném dni vybojovali naši v kategorii mladších žáků bronzové medaile. Však se také rvali jako lvi. Ti starší se umístili na 8. místě, což bylo dáno také tím, že tým byl doplněn opravdu až na poslední chvíli náhradními závodníky, kteří nastoupili ochotně za nemocné žáky. I oni ale závodili statečně a patří jim proto dík, vždyť každá škola vyslala své nejlepší sportovce. Letošní ročník „Hrošiády“ byl jubilejní, celkem 30. v pořadí konání. K tomuto výročí pořadatelé pozvali legendu naší atletiky, paní Jarmilu Kratochvílovou, držitelku několika světových i českých rekordů v běhu. Paní Kratochvílová poskytla rozhovor a kdo chtěl, mohl získat i její autogram. Podařilo se nám také s ní domluvit besedu na naší škole v příštím školním roce. Budeme se tedy moc těšit. Poděkování patří pořadatelům tohoto atletického svátku, ZŠ Hrochův Týnec. Všem zúčastněným ještě jednou gratulujeme. Věříme, že si všichni krásný sportovní den v pohybu užili, a o to jde hlavně.

Mgr. Miroslava Filipi

Okresní kolo volejbalového turnaje

V pondělí 25. 3. 2024 se družstvo dívek ve složení: Kateřina Burešová, Kateřina Dobrovolská, Dominika Dostálová, Eliška Hyksová, Ella Kňavová, Natálie Králová, Helena Ostrovská, Kateřina Pavlišová a Natálie Velinská zúčastnilo Okresního kola ve volejbale v Holicích. Přihlášeno bylo 13 tymů, proto se základní část hrála ve skupinách. V naší skupině jsme 1 prohrály, 1 remizovaly a 4 týmy jsme porazily. To nám stačilo na 2. místo. V utkání o postup do finále jsme podlehly budoucímu vítězi celého turnaje ZŠ Staňkova. Nakonec jsme vybojovaly výhru nad ZŠ Polabiny 1 a skončily na nádherném 3. místě. Týmu blahopřejeme za skvělý výkon a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

(Mgr. Iva Kostelecká)

Ve čtvrtek 12.10.2023 jsme se zúčastnili okresního kola ve stolním tenise, které se konalo v městské sportovní hale v Holicích. Po skvělých výkonech našich reprezentantů na olympiádě regionu v červnu jsme čekali, jak si borci povedou i v měřítku celého okresu.
Naše očekávání se naplnilo, když chlapci si odvezli bronzové medaile a dívky celou soutěž opanovaly a se zlatem přivezly i pohár pro vítěze své kategorie. Velký dík putuje za jejich trenéry moravanského Sokola, kteří odvádějí skvělou práci s mládeží.
složení družstev :
chlapci - Šimon Šrámek, David Mužík, Robin Wich, Filip Teplý
dívky - Kateřina Dobrovolská, Helena Ostrovská, Kateřina Burešová
Díky za vzornou "repre".    F. Mottl

Základní Škola Moravany 
okres Pardubice
Komenského 118, 533 72 Moravany

IČ:48160164 | DIČ:CZ48160164

Účet: 19-2583910207/0100
Datová schránka: v4rwkds

Mgr. Felcmanová Jana
(ředitelka školy)
466 950 817, 734 658 764
jana.felcmanova@zsmoravany.cz

Mgr. Filipi Miroslava 
(zástupkyně ředitele školy)
466 950 817, 602 391 356
miroslava.filipi@zsmoravany.cz

Jana Havlíčková
(hlavní ekonomka)
466 950 503
jana.havlickova@zsmoravany.cz

Mgr. Dita Denkeová 
(výchovná poradkyně)
737 372 115 (nezasílat SMS)
dita.denkeova@zsmoravany.cz 

      

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

zs moravany logo vyuka

 

PRÁCE ŽÁKŮ

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

KALENDÁŘ AKCÍ

Žádné události k zobrazení

ŠKOLNÍ ČASOPIS MUF

NAŠE KNIHOVNA

 

knihovna moravany

NAŠE OBEC

AKTIVNÍ PROJEKTY

assk logo popisek

sportuj ve skole rgb 2000px

logo financovano eu

projekt modernizace zs moravany spolufinancovany eu 2020

projekt eu personalni podpora banner

projekt eu sablony III banner

pro skoly aktivni skola 2018 19

 

logo proskoly

 

plakat skolni projekty evropske unie

 

logo recyklohrani 

skolsky portal rollup modra248

 

logo ms mt 2 male