naše logo

naše logo

menu

  úvodní stránka
  akce školy
  GDPR
  dokumenty
  informace pro rodiče
  kontakty
  napište nám
  organizace školy
  registr oznámení
  SRPŠ
  škola
  školní družina
  školní jídelna
  školská rada
  třídy
  autor stránek

školní časopis - MUF
akce + fotogalerie - 2018/2019


Pololetní vysvědčení

Půlrok utekl jako voda a pololetí je za námi. Ve čtvrtek 31.1.2019 naši prvňáčci obdrželi svá první vysvědčení v životě. 
„Paní učitelko, jak poznám, že to vysvědčení je moje? Budu tam mít fotku? A jakou budou mít známky barvu?“... hned ráno zazněla řada zajímavých otázek. Na dětech bylo vidět, že jsou velice natěšené. Jejich zvědavost vzrostla ještě více, když jsem jim oznámila, že dnešní den bude netradiční a svá vysvědčení si musí ve škole najít.
A tak započala dobrodružná cesta plná luštění, hádání, zpívání a tvoření. S řadou úkolů nám pomohli také starší žáci a jejich třídní paní učitelky. Druháci nám připravili v tělocvičně parádní opičí dráhu, čtvrťáci nakreslili krásné hudební hádanky, zahráli pohádkovou pantomimu a pomohli prvňáčkům i s úkoly ve skupinách. Za splnění všech úkolů prvňáčci na závěr obdrželi matematickou šifru, kterou ve skupinkách úspěšně vyluštili. Poté zjistili, kde naleznou vysvědčení. A tak se jedna parta vydala do tělocvičny, druhá do sborovny, třetí navštívila paní kuchařky a čtvrtá paní sekretářku.
Poté nastala poslední hodina. S dobrou náladou a v slavnostním duchu jsem dětem rozdala jejich první vysvědčení a popřála jim příjemné prožití zaslouženého volna o jarních prázdninách.
Děkuji za spolupráci všem, kteří mi pomohli prvňáčkům tento den udělat nezapomenutelným!

Mgr. Irena Milo – třídní učitelka 

úřední e-deska

úřední e-deska

Bakaláři

Ministerstvo
školství, mládeže
a tělovýchovy

Školský portál Pardubického kraje

EU peníze školám

dotkněte se inovací

akce SRPŠ