naše logo

naše logo

menu

  úvodní stránka
  akce školy
  GDPR
  dokumenty
  informace pro rodiče
  kontakty
  napište nám
  organizace školy
  registr oznámení
  SRPŠ
  škola
  školní družina
  školní jídelna
  školská rada
  třídy
  autor stránek

školní časopis - MUF
akce + fotogalerie - 2018/2019


Florbal a přehazovaná

Naše dívky ze 4. a 5. třídy se zúčastnily krajského kola ve florbalu, které se konalo 22.1.2019 ve sportovní hale ve Skutči. Tam jsme postoupili bez boje, protože se nepřihlásil v této kategorii v okrese nikdo. Vzhledem ke špatné dopravní dosažitelnosti jsme využili propůjčení auta pro 9 osob od DDM Holice. Tímto bychom chtěli poděkovat řediteli DDM panu Hojkovi. 
Hra našeho týmu nebyla vůbec špatná, ale bohužel jsme nedokázali zvítězit proti soupeřkám, které tento sport hrají i mimo školu ve sportovních oddílech. Mohli bychom jásat nad 5.místem v kraji, ale dobře víme, že jsme se na tomto umístění nikterak svou hrou nepodepsali. 
Věřím, že se v dalších letech bude dařit lépe. V úterý 29.1.2019 se konal již devátý ročník turnaje v přehazované 4.-5. tříd základních škol Holického regionu, který pořádá naše škola. Letos se sešlo 8 týmů z pěti škol. Díky naší velké hale, kde se mohou postavit až 3 kurty se mohlo hrát systémem "každý s každým" a tak si všichni prošli sedmi utkáními. Výsledky nebyly jednoznačné, protože družstva, která zvítězila se silnějším soupeřem, záhy prohrála se soupeřem slabším. Abych byl konkrétní, tady je příklad našich týmů. "Čtvrťáci" zvítězili nad Dolní Rovní. Naše pátá třída nad Dolní Rovní prohrála, ale poradila si s našimi "čtvrťáky". Takový to byl výsledkový guláš. 
Celkové vítězství a putovní pohár si odvezlo družstvo žáků 5.B ze ZŠ Holubova Holice. Naše 5.A skončila na třetím místě a nejmladší (jediní žáci čtvrtého ročníku v turnaji) obsadili krásné 6.místo. Oni jediní mohou startovat i v příštím roce. Doufáme, že pak pohár zůstane v našem držení. Držíme palce.  

Ing. František Mottl 
 

úřední e-deska

úřední e-deska

Bakaláři

Ministerstvo
školství, mládeže
a tělovýchovy

Školský portál Pardubického kraje

EU peníze školám

dotkněte se inovací

akce SRPŠ