Střípky ze sportu

30.11. Florbalový turnaj chlapců 6.-7. tříd v Pardubicích. Našim borcům se povedlo zvítězit jen v jednom utkání. Další tři prohry znamenaly v tabulce třetí, nepostupové místo do vyřazovacích bojů.
3.12. se konal basketbalový okrskový turnaj dívek ZŠ holického regionu ve sportovní hale v Holicích. Naše děvčata si vedla dobře a nabýt smolné porážky na trestné hody se ZŠ Komenského, tak by nás postup do Pardubic neminul (postupovala 2 družstva). Známe ale úroveň hry ostatních týmů a to nás zavazuje pro zlepšení hry do červnové Olympiády.
6.12. Florbalový okresní turnaj dívek ve florbalu v nafukovací hale v Pardubicích na Dukle, byl pro naše barvy jak na vlnách. Postup ze základní tabulky byl SUPER, ale potom se štěstí k nám otočilo zády a dvě následující prohry (semifinálová a boj o 3.místo) nás odsoudily na konečné 4.místo.
13.12. Florbalový turnaj okresního kola dívek 6.-7. třídy v Pardubicích pro nás skončil dle očekávání. Porazili jsme družstva, která hrají tuto hru jen pro radost v hodinách TV, ale již jsme nenašli síly vzdorovat týmům, kde ve svém středu měly hráčky ze sportovních oddílů. Proto můžeme říct, že naše 4. místo je úspěchem.

Ing. Mottl