naše logo

naše logo

menu

  úvodní stránka
  akce školy
  GDPR
  dokumenty
  informace pro rodiče
  kontakty
  napište nám
  organizace školy
  registr oznámení
  SRPŠ
  škola
  školní družina
  školní jídelna
  školská rada
  třídy
  autor stránek

školní časopis - MUF
akce + fotogalerie - 2018/2019


Střípky ze sportu

30.11. Florbalový turnaj chlapců 6.-7. tříd v Pardubicích. Našim borcům se povedlo zvítězit jen v jednom utkání. Další tři prohry znamenaly v tabulce třetí, nepostupové místo do vyřazovacích bojů.
3.12. se konal basketbalový okrskový turnaj dívek ZŠ holického regionu ve sportovní hale v Holicích. Naše děvčata si vedla dobře a nabýt smolné porážky na trestné hody se ZŠ Komenského, tak by nás postup do Pardubic neminul (postupovala 2 družstva). Známe ale úroveň hry ostatních týmů a to nás zavazuje pro zlepšení hry do červnové Olympiády. 
6.12. Florbalový okresní turnaj dívek ve florbalu v nafukovací hale v Pardubicích na Dukle, byl pro naše barvy jak na vlnách. Postup ze základní tabulky byl SUPER, ale potom se štěstí k nám otočilo zády a dvě následující prohry (semifinálová a boj o 3.místo) nás odsoudily na konečné 4.místo.
13.12. Florbalový turnaj okresního kola dívek 6.-7. třídy v Pardubicích pro nás skončil dle očekávání. Porazili jsme družstva, která hrají tuto hru jen pro radost v hodinách TV, ale již jsme nenašli síly vzdorovat týmům, kde ve svém středu měly hráčky ze sportovních oddílů. Proto můžeme říct, že naše 4. místo je úspěchem.

Ing. Mottl

 


 

úřední e-deska

úřední e-deska

Bakaláři

Ministerstvo
školství, mládeže
a tělovýchovy

Školský portál Pardubického kraje

EU peníze školám

dotkněte se inovací

akce SRPŠ