Vánoční basketbalový turnaj 2. stupně

Ve středu 19.12.2018 se konal ve sportovní hale již 10. ročník Vánočního basketbalového turnaje 2. stupně naší školy. V tomto roce byly upraveny pravidla o osobních chybách a to se ukázalo jako krok správným směrem. Mladší ročníky tím měly " více ze hry" a tak všechna utkání byla zajímavější a vyrovnanější. Možná v příštím roce budou pravidla ještě o něco zpřísněna z pohledu starších žáků ( nápad se jíž rodí v mysli), ale nepředbíhejme. Největším kladem byla čistá a kolektivní hra všech zúčastněných nejen v rámci svých týmů, ale i celého 2. stupně. Za toto bych všem rád poděkoval. Chování fair play je to, čeho bychom si měli cenit nejvíce. Děkuji všem.
Pořadí turnaje: 1.místo - 8. třída , 2. místo - 9. třída , 3. místo - 7. třída , 4. místo - 6. třída

Fr.Mottl