naše logo

naše logo

menu

  úvodní stránka
  akce školy
  GDPR
  dokumenty
  informace pro rodiče
  kontakty
  napište nám
  organizace školy
  registr oznámení
  SRPŠ
  škola
  školní družina
  školní jídelna
  školská rada
  třídy
  autor stránek

školní časopis - MUF
akce + fotogalerie - 2018/2019


Florbalový podzimní týden

Ve 46.týdnu tohoto roku (12.11.-16.11.) se konaly turnaje ve florbalu různých kategorií. Všechny akce byly ve sportovní hale v Holicích.
V pondělí se utkali žáci 3.-5.tříd v okresním kole poháru Čeps cup. Sešlo se 6 týmů a tak naši kluci postupně odehráli pět zápasů. Zde jsou výkony našeho snažení : Dašice - Moravany 8:0 , Horní Jelení – Moravany 6:1 , Ostřetín – Moravany 2:8 , Komenského Holice – Moravany 4:7 a Dolní Ředice – Moravany 5:1. Z výsledků vyplývá, že v konečném hodnocení obsadili naši borci 4. místo.
V úterý byl na programu turnaj chlapců 8.-9.tříd. Ten se pro nás stal nejobtížnějším, neboť do Holic odcestovalo jen 6 reprezentantů a tak jsme neměli nikoho na střídání. Tento fakt nemile ovlivnil celý turnaj. Postupně naši hoši odehráli 3 utkání : Komenského Holice – Moravany 4:2 , Holubova – Moravany 1:1 a Moravany – gym.Holice 2:2. V posledním utkání s „gymplem“ jsme vedli po 1. Polovině utkání 2:0 a až v poslední minutě náš soupeř vyrovnal. V tu dobu již všichni naši hráči únavou, jak se říká „jeli na dluh“. V konečném pořadí skončili na 3.místě. Musím zde vyzdvihnout bojovnost a nasazení všech našich borců, kterými byli : Jakub Fliger, Daniel Matěna, Luboš Macháček, Adam Bidlo a Adam Hájek. Díky všem za vzornou reprezentaci a srdce, které jste do hry dali.
Ve středu svůj turnaj měly dívky 8.-9.tříd. Tentokrát se sešlo 5 týmů.Hrálo se systémem „každý s každým“, tedy všichni v jedné tabulce. Naše děvčata postupně zdolala : Komenského Holice 2:0, Holubova Holice 1:0, Spořilov Pce 2:0 a jen s Dolní Rovní remizovala 0:0. To byl náš první zápas a jak holky říkaly:“ To sme eště nebyly zahřátý“. Tak jen chceme doufat, že v dalším kole, které se koná v Pardubicích 6.12. se „zahřejí“ již před prvním utkání. Hodně štěstí a bojovného ducha.

Fr.Mottl 

úřední e-deska

úřední e-deska

Bakaláři

Ministerstvo
školství, mládeže
a tělovýchovy

Školský portál Pardubického kraje

EU peníze školám

dotkněte se inovací

akce SRPŠ