naše logo

naše logo

menu

  úvodní stránka
  akce školy
  GDPR
  digitální uč. materiály
  dokumenty
  informace pro rodiče
  kontakty
  napište nám
  organizace školy
  registr oznámení
  SRPŠ
  škola
  třídy
  autor stránek

školní časopis - MUF
akce + fotogalerie - 2016/2017


ZOO Jihlava

Konec školního roku je již za dveřmi a k tomuto období neodmyslitelně patří školní výlety. Ten náš se konal ve čtvrtek 15.6., kdy jsme s našimi prvňáčky a druháčky vyrazili do ZOO Jihlava. Cesta autobusem utekla rychle a bez problémů a díky spolupráci s panem Metelkou s námi mohla cestovat i naše hendikepovaná žákyně Lucinka Procházková.
Všichni jsme se do ZOO moc těšili a bylo opravdu na co. I počasí nám přálo, a tak se nám zvířátka ochotně ukazovala. Téměř u každého výběhu bylo slyšet nadšené ohlasy a možná by rodiče překvapilo, kolik mazlíčků by si děti s sebou domů nejraději odvezly - např. hyenu, anakondu, tarantuly, hrošíka, medvěda, žirafu. Zajímavá byla i ukázka sov a dravých ptáků, kteří nám létali jen pár centimetrů nad hlavami. K velké radosti dětí mají v ZOO také dostatečné množství stánků s občerstvením, takže za teplého počasí nanuky přišly vyloženě vhod. 
A co by to bylo za výlet, kdybychom nenakoupily i nějaké ty suvenýry na památku. Čas, který jsme měli na prohlídku a objevování všech zákoutí tamější ZOO nám skoro nestačil, přesto, až na jedno rozbité koleno a ztracenou kšiltovku, to byl výlet za odměnu pro malé i dospělé účastníky.
Již teď se těšíme na další!

Irena Milo

 

úřední e-deska

úřední e-deska

EU peníze školám

dotkněte se inovací

akce SRPŠ

nové fotografie

Ve znamení první pomoci

Zateplená škola

Plníme úkoly projektu Recyklohraní