historie školy
digitální uč. materiály

akce + fotogalerie - 2016/2017

ZOO Jihlava

Konec školního roku je již za dveřmi a k tomuto období neodmyslitelně patří školní výlety. Ten náš se konal ve čtvrtek 15.6., kdy jsme s našimi prvňáčky a druháčky vyrazili do ZOO Jihlava. Cesta autobusem utekla rychle a bez problémů a díky spolupráci s panem Metelkou s námi mohla cestovat i naše hendikepovaná žákyně Lucinka Procházková.
Všichni jsme se do ZOO moc těšili a bylo opravdu na co. I počasí nám přálo, a tak se nám zvířátka ochotně ukazovala. Téměř u každého výběhu bylo slyšet nadšené ohlasy a možná by rodiče překvapilo, kolik mazlíčků by si děti s sebou domů nejraději odvezly - např. hyenu, anakondu, tarantuly, hrošíka, medvěda, žirafu. Zajímavá byla i ukázka sov a dravých ptáků, kteří nám létali jen pár centimetrů nad hlavami. K velké radosti dětí mají v ZOO také dostatečné množství stánků s občerstvením, takže za teplého počasí nanuky přišly vyloženě vhod.
A co by to bylo za výlet, kdybychom nenakoupily i nějaké ty suvenýry na památku. Čas, který jsme měli na prohlídku a objevování všech zákoutí tamější ZOO nám skoro nestačil, přesto, až na jedno rozbité koleno a ztracenou kšiltovku, to byl výlet za odměnu pro malé i dospělé účastníky.
Již teď se těšíme na další!

Irena Milo

nové fotografie