historie školy
akce + fotogalerie
digitální uč. materiály

akce + fotogalerie - 2016/2017

Olympijský víceboj – opět v naší škole

V rámci projektu Olympijský víceboj, kterého se naše škola už každoročně pravidelně zúčastňuje – se nám podařilo zvítězit mezi zúčastněnými školami v soutěži o nejlepší „povzbuzovací slogan“ pro naše basketbalové reprezentantky na ME, které se uskutečnilo v nedávné minulosti v Praze a blízkém Hradci Králové.Ten zněl: „Útok, doskok ,přihrávka, obrana, clona, předávka. Vše soupeři předveďte, k triumfu se rozjeďte. Jeďte holky, vždyť jste naše a vítězství bude vaše. Hej ,hej ,hej, vy jste naše nej!“ Podařilo se nám zvítězit v rámci východních Čech a odměnou pro naše žáky se stala show, která se konala dne 7.června v naší sportovní hale, kde se předvedla jedna z českých mistriň světa v ve streetovém trojkovém basketbalu ( hraje se na jeden koš). Navíc jsme získali pro školu 10 basketbalových míčů, což považujeme za velký úspěch a podobných akcí se hodláme i nadále aktivně zúčastňovat.

F.Mottl

nové fotografie